Промислова автоматизація
Ukrainian English Russian

Наші послуги

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Датчики
Датчики положення
Індуктивні датчики
Ємнісні датчики
Магнітні датчики
Фотоелектричні датчики
Ультразвукові датчики
Шифратори
Лічильники, тахометри і засоби відображення
Датчики тиску
Датчики Rosemount 3051
Датчики Rosemount 2051
Датчики Rosemount 2088
Датчики Rosemount 1199
Датчики витрати
Електромагнітні витратоміри
Вихрові витратоміри
Масові витратоміри
Датчики рівня
Ультразвукові рівнеміри
Універсальні контролери
Вібраційні сигналізатори
Хвилеводні радарні рівнеміри серії 3300
Хвилеводні радарні рівнеміри серії 5300
Радарні рівнеміри серії 5400
Радарні рівнеміри серії 5600
Датчики температури
Перетворювачі вимірювальні серії 248
Перетворювачі вимірювальні серії 3144Р
Перетворювачі вимірювальні серії 644
Термоперетворювачі опору
Програмовані контроллери
Компактні ПЛК
Логічні керуючі модулі
Універсальні ПЛК
Системи розподіленого вводу-виводу
Системи автоматизації
Дистанційне керування
Бар'єри іскробезпеки
Бар'єри серії K
Зенеровскі бар'єри
Гальванічно ізольовані бар'єри серії H
Блоки модулів серії ФВ
Фіелд коннект
Аналітичне обладнання
Газоаналізатори
рН-метри
Аналізатори кисню
Системи пробопідготовки
Теплообмінники
Шафи та щити управління

Теплообмінники

Ассиметричні теплообмінники AirCross від Airec AB Sweden ідеальне рішення для управління нерівномірними потоками. Складна конструкція і запатентований дизайн основуються на методах роботи інженерії звуку і великому практичному досвіді.

Теплообмінники, як правило, проектуються «симетричними», тобто маса потоків з двома різними температурами приблизно однакова. Проте в деяких сферах застосування це не представляється можливим.

 При наявності будь-якого з таких умов повинні бути використані ассиметричні теплообмінники:

- Маса одного потоку значно більше маси другого потоку

- Явно відрізняються теплові потужності, наприклад, один потік - газ, а інший - рідина

- Одне середовище в русі конденсується і випаровується

- Метою теплообміну являється певний результат (температура, максимальна ефективність, конденсація) для (як правило, зазначеного) масового потоку. Інший потік може бути обраний відповідно до бажаним результатом.

  Отже, «Асиметричний теплообмінник» повинен відповідати наступним вимогам:

 1. Одна сторона повинна бути придатною для газу, інша для рідини (або газу високого тиску), що включає в себе не тільки поверхні теплообміну, але також і втрати тиску.

2. Обидві сторони повинні бути запечатані щодо перехресної витоку (газонепроникний / водонепроникний).

3. Так як асиметричні додатків головним чином використовуються в технологічних процесах, їм повинно бути притаманне стійкість до корозії, тиску і високої температури.

 Технологія

У пластинчастому теплообміннику потоки двох середовищ (наприклад, повітря, газу, рідина) розташовані один проти одного або перехресно. Середовища / потоки відокремлені один від одного гофрованими пластинами. Гофрування (форми, глибина і кути) плити, так-же як розмір і кількість пластин, варіює залежно від програми, середовища, необхідного витрати і необхідної пропускної здатності передачі тепла.

Вакуумні паяні пластинчасті теплообмінники (CBE-Compact brazed exchanger) виготовлені із зібраних разом і спресованих пар тиснених пластин з висококласної нержавіючої сталі. Між кожною парою пластин є дуже тонкий шар фольги, упаяний при нагріванні до більш ніж 1100 ° C Зібраний пакет пластин ретельно спаяний з припоєм міді або нікелю при високій температурі у вакуумній печі.

В процесі вакуумної пайки створюються спаяние між собою контактні точки пластин для забезпечення чудової механічної міцністі стабільною і стійкою до тиску структури. В результаті, CBE, компактні паяні теплообмінники, мають велику поверхню теплообміну, є надзвичайно ефективними і в той же час компактними і легкими.

Зазвичай CBE становлять 10 - 20% еквівалентного за масою та обсягом кожухотрубного теплообмінника. Навіть при низьких перепадах температур між входом потоків CBE можуть виконувати самі вимогливі обов'язки теплообміну. Теплообмінник абсолютно герметичний і випробовується при тиску 24 бар. Незліченні точки пайки роблять BPHE (спаяний пластинчастий теплообмінник) ідеальним вибором для високих тисків і температур. При відповідній охолоджуючої рідини температура вхідного газу може бути до 700 ° C.

На відміну від звичайного симетричного виконання, AirCross через відповідно обране друге середовище дає можливість досягти максимальної ефективності тепловіддачі потоку.

Високий ступінь гнучкості може бути досягнуто шляхом установки декількох теплообмінників, або паралельно, або послідовно. Як показують приклади, таким чином можна досягти ефективності до 80% або навіть 90% і більше. Дизайн пластинчастих теплообмінників дає додаткові переваги:

-В перенесенні тепла бере участь весь матеріал підтримці низькі витрати

-Загальний розмір менше, ніж у інших конструкцій

-Теплообмінник стійкий до вібрації і ударному тиску

-Теплообмінник стійкий до утворень бруду, сторону B (для газового середовища) легко чистити

-Теплообмінник працює в якості глушника на стороні B (для газового середовища)

Теплообмінники AirCross експлуатіруются із 2005 року і повністю виправдовують очікування всіх користувачів. Дослідження технічних характеристик (потужність, втрати тиску) проводилися для різних середовищ в лабораторії HLK університету Люцерни в Швейцарії. Ці тести показали повну відповідність розрахованих комп'ютерною програмою теплообмінників і теорії передачі тепла.

 

 

тел. +38(03472) 7 - 89 - 10

e-mail: info@energospetsmash.com.ua
Розробка klStudio.org.ua
© 2012 ТзОВ "Енергоспецмаш" Промислова автоматизація